החזר מס - מחשבון אונליין:

כל שירות לתושב – בקליק אחד פשוט

תארו לעצמכם שאתם לא צריכים להתאמץ יותר מדי בחיפוש אחר מספר טלפון או כתובת של בית עסק מסוים בתוך ספר טלפונים ישן, ושיש לכם כל מה שתצטרכו באתר אינטרנט אחד מכיל את הכל – מה אתם צריכים טוב יותר מזה? מסתבר, שהאתר שירות בקליק כבר עלה על הרעיון הזה ומציע לכם להיכנס גם!

האתר שירות בקליק הוא אתר במכיל עמון עסקים, ארגונים וחברות שונות ברחבי הארץ. אם זה מספר טלפון ואם זה כתובת פיזית או מידע רלוונטי בנוגע אליו, פשוט היכנסו ותמצאו בעצמכם!

למה צריך אתר שהוא יותר מספר טלפונים?

פעם כדי לחפש טלפון של עסק או חברה היינו צריכים לעבוד קשה. למי שהיה ספר טלפונים או מגזין כתובות של נותני שירות, היה צריך לדפדף דקות ארוכות על מנת למצוא, וגם אז לא תמיד זה היה נותן מענה כי הפרטים משתנים – עסקים מחליפים כתובות, משנים מספרי טלפון וזה בכלל לא היה דינאמי. מה שאומר שהיה צריך לחכות למהדורה הבאה שתצא. למי שלא היה ספר או פנקס כזה, היה צריך לטלפן 144 ולהמתין דקות ארוכות על הקו כדי לקבל את המידע הספציפי הזה. עכשיו כבר לא! בזכות האתר שירות בקליק ניתן להגיע לכל כתובת ומספר טלפון של נותני שירות, למשל שירות לקוחות של חברת הסלולר או האינטרנט שלכם, סניף הבנק בעירכם, שירות לקוחות משנת יוסף ועוד!

מידע שימושי ביותר לכל אחד

הורים שמעוניינים לשלוח את הילדים שלהם לגן עירייה או לבית ספר שנה הבאה, צריכים להתלבט לגבי המון פרמטרים. ביניהם, רמת הלימודים, האוכלוסייה שתגיע, איכות המורים והצוות החינוכי, וכמובן קרבה. אך כיצד אפשר באמת לברר אחד או יותר מהדברים האלו בלי ליצור קשר ולהתרשם בעצמכם? דרך האתר אפשר למצוא את הטלפון והכתובת המדויקת והעדכנית של אותו גוף או מוסד ציבורי ולהתרשם בעצמכם!

קניתם מוצר ואתם לא מרוצים ממנו, אך לדאבונכם לא שמרתם את פרטי ההתקשרות של אותה חנות או נותן שירות? אל דאגה – האתר מציע לכם דרך פשוטה וקלה להגיע עד אליו וליצור איתו קשר בהקדם. תוכלו לבחור מבין הקטגוריות השונות של השירותים והתחומים הרבים של בעלי עסקים, ולאתר את אותו נותן שירות. זה פשוט כל כך פשוט למצוא כל נותן שירות – שירות לקוחות משנת יוסף, מסעדה בעירכם, גני ילדים ועוד!

מאגרי מידע שימושיים לתושב

לתושבי ישראל יש הזכות המלאה לאתר ולברר בנוגע לכל גוף ציבורי או פרטי שיכול להשפיע על שירותים, מוצרים או כל מני דברים אחרים. לכן, האתר שירות בקליק מציע לכם התושבים לברר אחר ארגונים, מוסדות ציבוריים וממשלתיים, תאגידים ומפלגות בישראל. המידע הינו עדכני ורלוונטי, הכולל סטטוס פעיל או לא פעיל, שנת הקמה, תחומי פעילות, מצע, פעילויות, מערך של שאלות ותשובות נפוצות לגבי אותו גוף ועוד. כל המידע שתצטרכו במקום אחד!

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לשיחת ייעוץ חינם התקשרו או השאירו פרטים
מאמרים אחרונים
התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!