החזר מס - מחשבון אונליין:

החזרים פיננסיים

הנושא של החזרים פיננסיים הוא אינו מספיק בתודעה כיום בישראל הן אצל האנשים הפרטיים והן אצל החברות, קטנות וגדולות כאחד. כיום אנשים פרטיים רבים בוחרים שכלל לא לבדוק אם הם זכאים להחזרי מס כאשר רובם המוחלט זכאי להחזר מס בגובה כזה או אחר כתוצאה משינוי מצב משפחתי, שינוי בהשכלה, או כל דבר אחר שבגינו אנו זכאים להחזר מס.

גם בתחום החברות והארגונים שזכאים להחזרים פיננסיים מרשות המיסים, לא תמיד נעשית בדיקהחישוב החזר מס אצל חברה להחזרים פיננסיים מקיפה בגין האם מגיע החזר ומהו הגובה שלו אך ברוב המקרים גם של חברות וגם אנשים פרטיים הנושא נופל בין הכיסאות וכך נעלמים מאות עד אלפי שקלים מהארנק שלנו בכל שנה וסכומים גבוהים הרבה יותר בקרב חברות וארגונים.

אנחנו בפורטל מיסים מתמחים בכל הסוגים השונים של החזרים פיננסיים עבור אנשים פרטיים וארגונים גדולים ואנו נשמח לסייע לכם להחזיר את הכסף שמגיע לכם מרשות המיסים. אנו מודעים לעובדה שרבים בוחרים לוותר על אותם כספים שברוב המקרים לא מדובר בסכומים גבוהים ולכן אותם אנשים מחליטים שלא לעבור את התהליך בשל הבירוקרטיה הכרוכה בו. אנחנו בפורטל מיסים נבצע עבורכם את כל הבירוקרטיה מול פקיד השומה ונבטיח שתקבלו כל סכום אליו אתם זכאים ממס הכנסה כאשר גם אם מדובר בחברות וארגונים גדולים ללא אנשי כספים המנוסים בתחום המיסוי אנו נשמח לסייע בייעוץ והשבת הכספים.

 

כיצד מתבצע התהליך של החזרים פיננסיים?

תחילת כל תהליך של החזרים פיננסיים בין אם לאנשים פרטיים בגין תשלומי מס הכנסה גבוהים בתלוש השכר שלהם ובין אם לחברות כחלק מתשלומי מקדמה בגין מס חברות, חייב להתבצע בצורת בדיקה מקיפה. הבדיקה שאותה מבצעת החברה שתעשה עבורכם את תהליך החזרי המס חייבת להיות מקיפה ולגלות בצורה ודאית אם מגיע לכם כסף או לא, שכן במידה ולא אין סיבה להתחיל את התהליך שיגבה מכם זמן כסף וכמובן כסף מיותר אותו תאלצו לשלם לחברה שתבצע את התהליך.

במידה ובמהלך הבדיקה התגלה כי אתם זכאים להחזרים פיננסיים ממס הכנסה החברה אותה בחרתם תתחיל תהליך להחזר הכסף ממס הכנסה כאשר חשוב להבין שזהו תהליך ארוך ומורכב שלוקח בין מספר שבועות למספר חודשים לעיתים. במסגרת התהליך יאספו על ידכם מסמכים שונים כאשר לפרטים ולארגונים יש מסמכים שונים אותם יש להגיש ולאחר איסוף כל המסמכים הרלוונטיים ימלאו עבורכם את הבקשה לקבלת החזרי המס. עם הבקשה ועם יתר המסמכים אותם אספתם יגשו במשכם לפקיד השומה וידרשו את ההחזר בגין השנה עליה נאספו הנתונים. חשוב לציין כי ניתן לקבל החזר מס רק שש שנים אחורה ולכן חשוב שלא להתמהמה עם תהליך בדיקת הזכאות כמו גם תהליך דרישת ההחזרים.

כיצד נבחר חברה להחזרים פיננסיים?

לפני שנבחר חברה שאת שירותיה נשכור עבור התהליך של החזרי המס יש לוודא מספר דבריםחברות להחזרים פיננסיים חשובים. קודם כל עלינו לוודא שמדובר בחברה מקצועית עימה אנו רוצים לעבוד בנושא ואת זה נבחן לפי כח האדם של החברה שחייב למנות רואי חשבון ומנהלי חשבונות שמנוסים בתחום של מס הכנסה והחזרי מיסים כאשר מומלץ גם לבדוק אם אותה חברה מתמחה בהחזר מיסים לאנשים פרטיים או לארגונים. בהתאם לצורך שלכם כמובן. מעבר לכך, בדקו את שירות הלקוחות של החברה שכן תצטרכו להיות עימה בקשר רציף בעיקר בהיבט של איסוף נתונים ומסמכים ולא תרצו להמתין שעות בטלפון אלא לקבל שירות אישי ויעיל מאותה חברה בה תבחרו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
משרד להחזרי מס באילת

  על פי הדוחות של משרד האוצר עצמו, בקופת המדינה שוכבים עשרות מיליארדי שקלים המגיעים לישראלים כהחזרי מס ואין להם כל דורש. האם זה אומר

קרא עוד »
מחשבון מס שבח חינם

האינטרנט, שנכנס לכל תחום בחיינו, מאפשר לנו היום לבצע בעצמנו אינספור פעולות שפעם נדרשו עבורן אנשי מקצוע. דוגמא לכך היא חישוב ובדיקה על החזר מס

קרא עוד »