החזר מס - מחשבון אונליין:

האם כל עובד יקבל כסף בזכות החזרי מס?

 

נתונים מדיניים מציגים באופן גלוי וברור שעשרות אלפי שכירים, אלפי בתי עסק וארגונים בכל שנה משלמים יותר מס ממה שהם היו אמורים, עם זאת אינם מקבלים החזר מס באופן אוטומטי מרשות המיסים. לאן כל הכסף הולך? כל "העודף" מגיע לקופת המדינה, ולכם יש עד שש שנים לבקש החזר מס ומעטים שעושים זאת.

האם כל עובד יקבל כסף בזכות החזרי מס? כן ולא

השאלה של האם כל עובד יקבל כסף בזכות החזרי מס יכולה להטעות. נגדיר זאת באופן ברור,החזרי מס מי יקבל כסף בזכות ההחזר הסבירות שאתם זכאים להחזרי מס באופן חוקי הינה סבירות גבוהה, רשות המיסים פעמים רבות גובה יותר מאשר היא צריכה. חישוב המס של רשות המיסים היא על בסיס ההכנסה שלכם משנה קודמת, אם ההכנסות שלכם נמוכות יותר, החלפתם עבודה, הוצאות מוכרות, חל"ת, אבטלה וכל אלה גורמים לכם לשלם יותר מס ממה שאתם צריכים, עם זאת מס הכנסה עדיין גובה שיעור מס על פי השנה הקודמת. מס הכנסה אינו יכול לפעול באופן אינדיבידואלי אחרי כל אזרח, זה תפקידכם לדאוג לעצמכם. אם קיים חשש בו אתם משלמים יותר מס ממה שאתם צריכים, אתם יכולים לבדוק את הזכאות שלכם על ידי מחשבוני מס באינטרנט, להיכנס לאתר הבית של רשות המיסים ולבדוק מהם תנאי הזכאות, או להתייעץ עם חברה המתמחה בהחזרי מס.

כיצד מקבלים החזרי מס?

האם כל עובד יקבל כסף בזכות החזרי מס? כן. האם כל עובד יעמוד בהליך הבירוקרטי של מסהחזרי מס לעובדים, למי מגיע החזר הכנסה? לא. זאת למעשה מהות הבעיה. בכדי לקבל החזרי מס עליכם תחילה לוודא עבור מה אתם דורשים החזר מס, מה השפיע על ההכנסה שלכם בשנה הנוכחית. זאת הבעיה הקלה ביותר שלכם, לאחר שמצאתם את מקור הבעיה עליכם להתחיל להוריד טפסים אשר נמצאים באתר רשות המיסים ולמלא אותם כהלכה. הבעיה מתחילה למעשה במילוי נכון של הטפסים הרצויים, לאחר מכן יצירת קשר עם רשות המיסים והמתנה שעלולה להתארך ולהתארך בטפסים חוזרים. רשות המיסים בהחלט יכולה להוציא את המיץ בזמן התהליך, ורבים מהשכירים נוטים לוותר על הזכאות שלהם בטענה שמדובר על סכום קטן יחסית. אל תשכחו שאתם זכאים להחזר רטרואקטיבי שש שנים אחורה, לא מדובר במאות שקלים בודדים שגם הם כסף, מדובר לעיתים על אלפי שקלים שמחכים לכם בקופת המדינה, כל מה שעליכם לעשות הוא לדרוש אותם.

דגשים

המטרה שלכם היא להעמיק בכל הטפסים ולדאוג שלא יהיה מילוי שגוי של הטפסים. זכרו שהינכםאיך מחשבים החזר מס לעובדים זכאים להגיש טפסים גם בעבור שנים קודמות (עד שש שנים אחורה). במקרה בו מס הכנסה גובה ממכם מס גבוה בשנים האחרונות הינכם זכאים להחזר רטרואקטיבי. כאשר אנו מבקשים החזר מס עבור כמה שנים אחורה, ההליך הופך להיות יותר מייגע ממה שהוא עכשיו, ובשביל זה ישנן חברות אשר תחום ההתמחות שלהן הינו החזרי מס. לא מדובר על רואה חשבון ותו לא, אלא על חברה אשר כל מהותה הוא לדאוג לכך שתקבלו החזרי מס עבור מה שמגיע לכם.

כן, אפשר לעשות את זה לבד, ואם יש לכם סבלנות אפילו עדיף. עם זאת, מדובר על הליך ארוך ומסובך, הליך שעלול לתפוס נתח גדול ביום יום שלכם. לכן, בכדי שתוכלו לקבל את החזר מס אליו אתם זכאים תוך פרק זמן קצר, תוך הליך הכולל תיווך ביניכם ובין מס הכנסה, פנו לחברת החזרי מס מקצועית. בסופו של דבר תקבלו את מה שמגיע לכם באופן מהיר תוך מינימום מאמץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
חישוב החזר מס הכנסה
תוכן עניינים
לשיחת ייעוץ חינם התקשרו או השאירו פרטים
מאמרים אחרונים
משרד להחזרי מס בעפולה

  על פי הדוחות של משרד האוצר עצמו, בקופת המדינה שוכבים עשרות מיליארדי שקלים המגיעים לישראלים כהחזרי מס ואין להם כל דורש. האם זה אומר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!