אודות

אם עבדתם כשכירים, מתישהו במהלך שש השנים האחרונות, ייתכן מאוד שמגיעים לכם החזרי מס ועוד יותר ייתכן שאתם כלל לא יודעים מזה. החזרי מס אלה יכולים להצטבר לסכומים יפים, שלא תצטערו כלל וכלל כשתקבלו אותם ישירות לחשבון הבנק ובדיוק מהסיבה הזאת, החלטנו לבצע עבורכם בדיקה של השחקנים בשוק החזרי המס בישראל. 

החברה ותיקה ומקצועית, המספקת מגוון רחב של שירותים פיננסיים ובכלל זה מתמחה בתחום של החזרי מס

החברה מבצעת עבורכם את כל תהליך הבירור, הבדיקה, הגשת הבקשה והמעקב אחר הבקשה להחזר מס ממס הכנסה, ביטוח לאומי, מס שבח ורשויות מס נוספות.

בבדיקה שערכנו, מצאנו חברה שממצה עבורכם את כל נתיבי הבדיקה והבירור החוקיים והאפשריים על מנת לבחון האם מגיע לכם ולו שקל אחד של החזר מס. החברה תבצע עבורכם את הבדיקה הראשונית ובמידה ואכן יתברר כי יש הסתברות גבוהה להחזר מס, תבצע עבורכם החברה את כל תהליך הפנייה לרשות המיסים עם פנייה מסודרת ומנומקת, שבעקבותיה אתם עשויים לגלות סכום כסף לא קטן נוחת לכם בהפתעה בחשבון הבנק.

החזר מס מסיבות פיננסיות
חישוב החזר מס עבור בעלי שכר גבוה
החזרי מס לתושב בישוב ספר
החזר מס לגיל הזהב

באילו מקרים אתם רוצים לפנות למרכז להחזרי מס? אם עבדתם במהלך שש השנים האחרונות ועברתם מעבודה לעבודה, אם השתנה לכם היקף המשרה או רמת השכר, אם פוטרתם או התפטרתם מעבודתכם והתחלתם עבודה חדשה, אם חלו שינויים משמעותיים במצבכם האישי כמו למשל נישואין, גירושין, לידת ילדים, פגיעה במצב בריאותכם וכן הלאה. בכל המקרים האלה, ייתכן שמגיעות לכם הטבות שלא מומשו ואם זהו אכן המצב, אנחנו הכתובת הנכונה ביותר לברר את הדברים.

במרכז להחזרי מס מצאנו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אנשים שחיים את עולם הפיננסים יום יום כל היום וגם מכירים את כל התקנות וחוקי המס בישראל בכדי להבטיח בירור מהיר ומהימן של מידת הזכאות שלכם להחזר מס. אם שילמתם יותר מדי מס למדינה, אתם בהחלט רוצים לקבל את כספכם בחזרה וגם המדינה הייתה מאוד רוצה שתפנו לקבל את הכסף הזה ממנה. זה בדיוק השלב שבו אנחנו נכנסים לתמונה ומבטיח גם לכם וגם למדינה שהכסף יגיעו ליעדו.

החזרי מס מהמדינה יכולים להצטבר לאלפי שקלים ומעבר לכך ואם יש לכם אפילו חשד קל שבקלים שאתם עשויים להיות זכאים להחזר מס כזה מכל גוף שלטוני בישראל, חשוב שתדעו שאנחנו הכתובת עבורכם – שירות אישי, מסור ואדיב, טיפול אישי בכל לקוח עם ירידה לפרטים הקטנים ביותר, טיפול מהיר בבקשות וניהול יסודי של כל ההתנהלות מול רשות המיסים. אתם לא צריכים לדאוג לדבר מלבד לתכנן מה אתם עומדים לעשות עם החזרי המס.

צריכים הכוונה וייעוץ?  מוזמנים לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לתאם ייעוץ והכוונה מקצועית!

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!