החזר מס - מחשבון אונליין:

תהליך של קבלת החזרי מס – פשוט מחשבתם

אנשים רבים מוותרים על ביצוע תהליך של קבלת החזרי מס ממגוון רב של סיבות אך אין עורריןכיצד מחשבים החזר מס שכיום קיימים הרבה מאוד אנשים במדינת ישראל שזכאים לכך. בין היתר תמצאו אנשים שיאמרו לכם כי הם אינם מבצעים תהליך של קלת החזרי מס לאור העובדה שהם מפחדים מן התהליך ומן המורכבות שלו, דבר שנפרט עליו בהמשך. בנוסף לכך, תמצאו אנשים שיאמרו לכם שהם ביצעו בדיקה מקיפה של הנושא והם גילו שבגין שש השנים האחרונות הם זכאים רק לכמה מאות שקלים בודדים ואין להם עניין לבצע את התהליך עבור הסכום הזה היות והזמן אותו הם צריכים להשקיע בתהליך לא שווה להם את ההחזר אותו הם יקבלו בסופו של דבר. בפועל, גם אם זה נכון וגם אתם מעט חוששים מהמורכבות של התהליך אין כל סיבה שלא תבצעו אותו היות וזה כסף שמגיע לכם ובסופו של דבר אתם תופעו לגלות גם כמה התהליך הזה פשוט. כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לקבל את הסכום שמגיע לכם בגין החזרי המס תמצאו בצורה מפורטת בדף האינטרנט של רשות המיסים.

ביצוע תהליך של קבלת החזרי מס לבדכם

ביכולתם לבצע את ההליך בשתי דרכים כאשר הדרך האחת היא לבצע את ההליך לבדכם והדרךאיך מבצעים לבד תהליך החזר מס השנייה היא לעשות זאת באמצעות צד שלישי שיבצע את ההליך מטעמכם לאחר שתבחרו אותו ותסכימו לכך כמובן. בכדי לבצע את ההליך לבד כל שתצטרכו לעשות הם לשלושה שלבים פשוטים. בשלב הראשון תצטרכו להוריד מן האתר של רשות המיסים טופס 135 שמטרתו לבקש החזר מס בגין תשלום יתר. בטופס תצטרכו למלא כל מיני פרטים אישיים וכמובן את הסיבה בגינה אתם מבקשים את ההחזר. לאחר מילוי הטופס תצטרכו להמציא מסמכים שתומכים בבקשה שלכם כאשר כך דבר שתומך בה יעזור. אם למשל עברתם דירה ליישוב עם הטבות מס כדאי להביא העתק של החוזה, אם נולד לכם ילד לדוגמא אז לצרף את ספח תעודת הזהות שלכם בו מופיע הילד החדש וכדומה. עם כל אותם מסמכים וטפסים עליכם לגשת אל פריד השומה האחראי על מקום המגורים שלכם ולהגיש לו או לה את הבקשה להחזרי המס.  בדרך כלל הבקשה תעבור באופן מיידי לבחינה ולאחר מספר חודשים תקבלו את הכסף ישיר לחשבון הבנק שלכם.

ביצוע תהליך של קבלת החזרי מס באמצעות חברה

אם עדיין התהליך מרתיע אתכם גם אחרי שקראתם את ההסבר המקוצר שלנו או עדיין אין לכם זמןהחזרי מס- כיצד מתבצע התהליך ומי יכול לעזור לבצע את התהליך הזה בכוחות עצמכם, תמיד תוכלו להיעזר בצד שלישי בדמות רואה חשבון או חברה להחזרי מס שיבצעו את התהליך הזה עבורכם. ככלל התהליך יהיה ממש זהה למה שהסברנו לכם קודם לכן אך מי שיבצע אותו הוא לא אתם אלא אדם מטעם החברה או הרואה חשבון שבחרתם. אתם ודאי שואלים את עצמכם איך זה שאדם זר יכול לבצע תהליך של החזרי מס עבורנו, אז כמובן שהוא לא יכול ללא ייפוי כוח ולכן אל התהליך תצטרכו להוסיף גם ייפוי כח אותו תשלחו לצד השלישי שבחרתם שיטפל בנושא מטעמכם. לאחר מכן, הם ימלאו את הטפסים עבורכם וביחד עם המסמכים שתשלחו להם הם ילכו אל פקיד השומה ויגישו את הבקשה מטעמכם. היתרון המרכזי כאן הוא כמובן שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר על כל התהליך ומישהו אחר יבצע אותו עבורכם ויטפל בנושא עד לקבלת ההחזר מרשויות המס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
חישוב החזר מס עבור בעלי שכר גבוה
תוכן עניינים
לשיחת ייעוץ חינם התקשרו או השאירו פרטים
מאמרים אחרונים
מחשבון מס שבח חינם

האינטרנט, שנכנס לכל תחום בחיינו, מאפשר לנו היום לבצע בעצמנו אינספור פעולות שפעם נדרשו עבורן אנשי מקצוע. דוגמא לכך היא חישוב ובדיקה על החזר מס

קרא עוד »
התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!