החזר מס - מחשבון אונליין:

החזרי מס לשכירים באופן עצמאי

אין ספק שהנושא של החזרי מס הוא דבר ששכירים רבים כלל לא רוצים להתעסק עימו לאורחישוב החזר מס לשכירים העובדה שהוא דורש הרבה מאוד בירוקרטיה וטופסולוגיה. אך בסופו של דבר החזרי המס עשויים להגיע גם לסכומים של אלפי שקלים בשנה ולכן כן חשוב לעשות את התהליך בזה למרות העובדה שהוא ארוך, צורך עבודה ולעיתים ארוך ומייגע. הרי בסופו של יום אנו נקבל חזרה ממס הכנסה את הכסף שאנו זכאים לו ומגיע לנו. ישנם מספר דרכים לבצע את הפעולה של החזרי מס ובמאמר הבא נסביר לכם על שתי הדרכים. הדרך הראשונה היא החזרי מס לשכירים באופן עצמאי כאשר הדרך השנייה היא החזרי מס לשכירים על ידי חברה המתמחה בנושא של החזרי מס.

ראו גם: החזרי מס לשכירים באופן עצמאי.

כיצד מתבצעים החזרי מס לשכירים באופן עצמאי ?

אז כפי שציינו קודם לכן, בשביל לבצע את הפרוצדורה של החזרי מס לשכירים באופן עצמאי עליכםהחזר מס ומיצוי זכויות לשכירים לעבור מספר שלבים כאשר קודם כל עליכם למלא טופס ייעודי להחזרי מס עם כל הפרטים עשלכם. חשוב למלא את בטופס בזה בצורה מדוקדקת כי כל טעות שנעשה עלולה לגרור החזרה של הבקשה חזרה אלינו עם דרישה למלא את הנתונים שוב בצורה מדוייקת יותר.

חלק מהשאלות יהיו סביב המצב המשפחתי שלנו, מקום מגורים, תארים שעשינו בזמן האחרון ועוד מספר נקודות שבגינן אנו עלולים להיות זכאים לנקודות מס וכתוצאה מכך להחזר כספי. לאחר שאספנו את כל המסמכים הרלוונטיים וגם מילאנו את הטפסים לטובת העניין נוכל ללכת לפקיד השומה האחראי על מקום מגורינו ולהגיש את הבקשה בצורה פיזית דרכו. משך הבקשה לוקח בדרך כלל מספר חודשים כך שאין מה לדאוג אם אתם לא מקבלים את הכסף לאחר זמן מה. כפי שכבר ציינו רבים מבצעים החזרי מס לשכירים באופן עצמאי, אך זה כרוך בלא מעט התעסקות שאפשר למנוע אם נעשה זאת בדרך השנייה וזה באמצעות חברה שמתמחה בנושא של החזרי מס.

כיצד מבצעים החזרי מס לשכירים באמצעות חברה ?

אז כאמור כמו כל שירות כיום שמתבצע באופן מקוון כך גם השירות של החזרי מס מקוון שכן אותן חברות מבינות כי אין לכולם זמן לבצע את החזרי המס הללו בעצמם כן התהליך דורש זמן והתעסקות וייתכן כי באופן עצמאי לא נעשה את תהליך בצורה נכונה.

לכן, קיימות בשוק חברות שמבצעות את התהליך הזה עבורכם כאשר ממש כמו קניות אונליין מהבית, אין כל צורך לעזוב את הבית או להגיע אל המשרד של החברה בכדי לבצע את התהליך. תחילה תדרשו למלא פרטים אישיים ותיבדק הפנייה שלכם באם אתם זכאים להחזרי מס. לאחר מכן תתבקשו למלא טופס להחזרי מס, או בשמו השני טופס 135 ולשלוח אותו לחברה כאשר במקביל חשוב מאוד לצרך כל מסמך שתומך בנתונים הללו, שכן אם למשל עשיתם קורס או תואר שמזכה אתכם בנקודות זכות, עליכם לצרף אישור לימודים או תעודת גמר של התואר. לאחר שהחברה תעבד את כל הנתונים הם ישלחו להם טופס אלקטרוני שעליו תצטרכו לחתום ולאחר מכן הבקשה תוגש בשמכם על ידי החברה.

החזר מס באופן עצמאי

יש לציין כי כל המסמכים נשלחים בפלטפורמה אלקטרונית ולכן אין צורך להגיע כלל למשרד אלא רק לשלוח הכל במייל. את הכסף של החזרי המס אתם תראו באופן ישיר בחשבון הבנק שלכם כאשר בדרך כלל יחלפו כשלושה חודשים עד שתהליך יושלם באופן מלא ותקבלו את הכסף, אך בהחלט ייתכן ובתהליך יתקצר מעט או יתארך אם יהיה צורך במילוי נוסף של טפסים ושליחת מסמכים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
החזרי מס לשכירים באופן עצמאי
תוכן עניינים
לשיחת ייעוץ חינם התקשרו או השאירו פרטים
מאמרים אחרונים
התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!